Gizlilik İlkeleri

Firmamız  ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz.

Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Firmamız  sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır

Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek

Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek

Satın aldığınız malları teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Müs-Kar Kimya Otomotiv Elektrikli Eşyalar Ve İnşaat  San. Tic. Ltd Şti  personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Firmamız kişileri açıklamadan  istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek ve genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır.

Bu bilgiler firmamız tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.
Yukari ik